Programma & Uitslagen

Zaterdag 8 juni

DatumMatchTijdResultatenPouleVeld/Pitch
FC Uitgeest — Flamengo2019-06-08 11:00:008 juni FC Uitgeest — Flamengo 11:00:0011:001 - 3A
A
Panathinaikos — AZ2019-06-08 11:00:008 juni Panathinaikos — AZ 11:00:0011:002 - 0A
B
FC Volendam — Palmeiras2019-06-08 12:10:008 juni FC Volendam — Palmeiras 12:10:0012:101 - 1B
A
Valencia — Vitesse2019-06-08 12:10:008 juni Valencia — Vitesse 12:10:0012:102 - 1B
B
Flamengo — AZ2019-06-08 13:20:008 juni Flamengo — AZ 13:20:0013:202 - 0A
A
Panathinaikos — FC Uitgeest2019-06-08 13:20:008 juni Panathinaikos — FC Uitgeest 13:20:0013:201 - 0A
B
Vitesse — Palmeiras2019-06-08 14:30:008 juni Vitesse — Palmeiras 14:30:0014:300 - 0B
A
Valencia — FC Volendam2019-06-08 14:30:008 juni Valencia — FC Volendam 14:30:0014:301 - 0B
B
Flamengo — Panathinaikos2019-06-08 15:40:008 juni Flamengo — Panathinaikos 15:40:0015:400 - 1A
A
AZ — FC Uitgeest2019-06-08 15:40:008 juni AZ — FC Uitgeest 15:40:0015:403 - 0A
B
Palmeiras — Valencia2019-06-08 16:50:008 juni Palmeiras — Valencia 16:50:0016:505 - 0B
A
FC Volendam — Vitesse2019-06-08 16:50:008 juni FC Volendam — Vitesse 16:50:0016:500 - 0B
B

Maandag 10 juni

DatumMatchTijdResultatenPouleVeld/Pitch
Vitesse — FC Uitgeest (FCU wns)2019-06-10 11:00:2210 juni Vitesse — FC Uitgeest (FCU wns) 11:00:2211:001 - 11/2 final Koogbokaal
A
AZ — FC Volendam2019-06-10 11:00:5110 juni AZ — FC Volendam 11:00:5111:002 - 01/2 final Koogbokaal
B
Valencia — Flamengo2019-06-10 12:10:1110 juni Valencia — Flamengo 12:10:1112:101 - 01/2 final
A
Panathinaikos — Palmeiras2019-06-10 12:10:3910 juni Panathinaikos — Palmeiras 12:10:3912:101 - 01/2 final
B
FC Uitgeest — AZ2019-06-10 13:20:0310 juni FC Uitgeest — AZ 13:20:0313:201 - 4Final Koogbokaal
A
Vitesse — FC Volendam (Vitesse wns 19-18)2019-06-10 13:20:2210 juni Vitesse — FC Volendam (Vitesse wns 19-18) 13:20:2213:201 - 17th place
B
Flamengo — Palmeiras (Palmeiras wns)2019-06-10 14:30:2010 juni Flamengo — Palmeiras (Palmeiras wns) 14:30:2014:300 - 03rd place
A
Panathinaikos - Valencia2019-06-10 15:45:1110 juni Panathinaikos - Valencia 15:45:1115:450 - 1Final
A

 
TijdVeldPouleWedstrijdWedstrijdnummer
11.00n.t.b.½ finale KoogbokaalNr. 3 Poule A – Nr. 4 Poule B13
 n.t.b.½ finale KoogbokaalNr. 3 Poule B – Nr. 4 Poule A14
12.10n.t.b.½ finaleNr. 1 Poule A – Nr. 2 Poule B15
 n.t.b.½ finaleNr. 1 Poule B – Nr. 2 Poule A16
13.20AFinale Koogbokaal (5e plaats)Winnaar wedstrijd 13 – Winnaar wedstrijd 1417
 B7e plaatsVerliezer wedstrijd 13 – Verliezer wedstrijd 1418
14.30A3e plaatsVerliezer wedstrijd 15 – Verliezer wedstrijd 1619
15.45AFinaleWinnaar wedstrijd 15 – Winnaar wedstrijd 1620

* De koogbokaal is de winnaar van de verliezersronde.

Sluit Menu

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten