Bekende Spelers

Oud spelers ICGT die later prof geworden zijn

Bernard-Main

Bernard (nu spelend voor Shakhtar Donetsk) is waarschijnlijk de beste speler ooit op het ICGT
Jaar Naam Gespeeld bij of spelend bij
1990 Rene Ryclewicz (DDR)  BFC Dynamo, Bayer Leverkusen, 1860 München, Arminia Bielefeld, Hansa Rostock
1990 Frank Rost (DDR)  (Germany National Team) 1. FC Leipzig, Werder Bremen, Schalke’04, HSV, New York Red Bulls
1990 Rico Kauerhof (DDR)  1. FC Leipzig, VFB Leipzig
1990 Jirka Bol (DDR)  (U-16 DDR) Chemie
1990 Thorsten Möhler (DDR)  Chemie
1990 Eric Schulz (DDR)  Chemie
1990 Toralf Konetzke (DDR)  Energie Cottbus, Fortuna Köln, St. Pauli
1990 Thomas Petzold (DDR)  (U-16 DDR) Union Berlin
1990 Rene Krasselt (DDR)  FC Karl-Marx-Stadt
1990 Frank Seifert (DDR)  (U-16 DDR) Dynamo Dresden, Chemnitzer FC, Energie Cottbus, Rot Weiss Erfurt
1990 Stef(fe)an Binke (DDR)  Dynamo Dresden
1990 Rene Seib (DDR)  Carl Zeiss Jena
1990 Jens Keil (DDR)  Rot Weiss Erfurt
1990 Nico Schleusner (DDR)  Stahl Brandenburg
1990 Sven Oldenburg (DDR)  Hansa Rostock
1990 Rene Schneider (DDR)  (U-21 Germany, Germany National Team) Magdeburg, Hansa Rostock, Borussia Dortmund, HSV
1990 Ralf Pilarski (DDR)  Magdeburg
1991 Sadio Ba (Lokeren)  Lokeren, Denderleeuw, Westerlo, LASK Linz, Verbroedering Geel, Beveren
1991 Alexander Fedorovich (Trudoviye Reservi)  U21 international, BATE Borisov
1991 Vitaliy Shimko (Trudoviye Reserv)  BATE Borisov
1991 Sergey Petrukovich (Trudoviye Reservi)  BATE Borisov
1991 Oleg Kuzmenok (Trudeviye Reservi)  Dnepr Mogilev
1991 Roman Levitskiy (Trudeviye Reservi)  Dinamo Minsk
1991 Sergey Shushkevich (Trudeviye Reservi)  Dinamo Minsk
1991 Alexander Shushkevich (Trudoviye Reservi)  U21 international, BATE Borisov
1991 Andrey Isaeniya (Tudoviye Reservi)  u21 international, BATE Borisov
1991 Pavel Dyulya (Trudeviye Reservi)  u21 international, BATE Borisov
1993 Hervé Nzelo-Lembi (Lokeren)  Congolees International; GB Antwerpen, Metallurg Donetzk, Kaiserslautern, Club Brugge, Lokeren
1993 Sadio Ba (Lokeren)  Lokeren, Standaard Wetteren, Hamme, Denderleeuw, Westerlo, Verbroedring Geel, Beveren.
1993 Musa Kanu (Lokeren)  Sierra Leonees International, Lokeren, HSV Koek, Berchem Sport.
1994 Martijn Veldmeier (AZ)  Blauw Wit
1995 Bob Pellen (Vitesse)  NEC
1995 of 1996 Remco van der Schaaf (Vitesse)  PSV, Vitesse, Fortuna Sittard
1997 Nick Ruymgaart (Telstar)  Haarlem, JOS
1997 Milan Belic (Vojvodina Novi Sad)  Servisch International; Vojvodina Novi Sad, OFK Beograd, Nurnberg, APOP, Ethnikos Achna, Anarthosis Famagusta
1998 John Fortune (Charlton Athletic)  Charlton Athletic
1998 Sam Turner (Charlton Athletic)  Charlton Athletic, Stockport County, Southal
1998 Anthony Allman (Charlton Athletic)  Charlton Athletic, Colchester United
1998 Simon Ford (Charlton Athletic)  (Jamaica National Team) Grimsby Town, Bristol Rovers, Kilmarnock, Chesterfield
1998 Kevin James (Charlton Athletic)  Charlton Athletic, Gillingham, Nottingham Forest, Boston United, Yeovil Town, Grimsby Town, Swondon Town, Dulwich Hamlet
1998 Adrian Webster (Charlton Athletic)  (New Zealand National Team) Charlton Athletic, Colchester United, Margate, Darlington, Perth Glory, Blyth Spartans, MyPa-47, Kuopion Palloseura
1998 Charlie MacDonald (Charlton Athletic)  Charlton Athletic, Cheltenham Town, Torquay Utd, Colchester Rown, Margate, Brentford, Milton Keynes Dons, Leyton Orient, Oldham Athletic, Barnet
1998 Jason Brown (Charlton Athletic)  (Wales National Team) Gillingham, Blackburn Rovers, Leeds United, Leyton Orient, Cardiff City, Aberdeen, Ipswich Town, Cambridge United
1998 Vlada Avramov (Vojvodina Novi Sad)  (Serbia National Team) Vojvodina, Vicenza, Pescara, Fiorentina, Treviso, Cagliari, Torino, Atalanta
1998 Dimitrije Injac (Vojvodina Novi Sad)  (Serbia National Team) Vojvodina Novi Sad, Lech Poznan, Polonia Warsaw, Widzew Lodz
1998 Bozidar Cosic (Vojvodina Novi Sad)  (U-16 Serbia & Montenegro) FC Utrecht, Bayer Uerdingen, Khimki, Zemun, Debrecen, Petrolul Ploiesti –> gescout op het ICGT 1998??
1999 Dennis Eilhoff (Arminia Bielefeld)  (U-17 Germany) Arminia Bielefeld, Koblen, Dynamo Dresden
1999 Lukas Kwasniok (Arminia Bielefeld)  (U-17 Germany)
1999 Carsten Rump (Arminia Bielefeld)  Arminia Bielefeld, VfB Lübeck
1999 Brendan McGill (Sunderland)  Iers International; Sunderland, Carlisle United, Gretna
1999 Greg Shannon (Sunderland)  Linfield, Crusaders, Ballymena United, Carrick Rangers
1999 Simon Cziommer (FC Twente)  Roda JC, AZ, Schalke ’04, FC Utrecht, Red Bull Salzburg
1999 Thijs Houwing (FC Twente)  FC Twente, De Graafschap, Cambuur Leeuwarden
1999 Sjors Brugge (FC Twente)  FC Twente, Go Ahead Eagles
1999 Jeffrey de Visscher (FC Twente)  FC Twente, Heracles, De Graafschap, Aberdeen
1999 Stefan Fabrie (Willem II)  Willem II
1999 Joris Matthijsen (Willem II)  Nederlands International (oa WK 2010), Willem II, AZ, HSV
1999 Jos van Nieuwstadt (Willem II)  Willem II, Excelsior
1999 Nuelson Wau (Willem II)  Nederlands Antilliaans International, Willem II, Roda JC
1999 Gertjan Tamerus (HFC Haarlem)  Haarlem, Heracles, NAC
1999 Patrick Mtiliga (B’39 Kopenhagen)  Deens Elftal (oa WK 2010), Excelsior, Feyenoord, NAC, Malaga
1999 Kabba Samura (IFK Göteborg)  IFK Göteborg, Assyriska, Griekse club, Aalesund (N), HJK Helsinki, BOden BK
2001 Theo Zwarthoed (FC Volendam)  Volendam, Excelsior, RKC, AZ
2001 Harrie Gommans (Fortuna Sittard)  Fortuna Sittard, Excelsior, Westerlo, MVV, Vitesse
2001 Jos van Nieuwstad (Willem II)  Willem II, Excelsior
2001 Danny Matthijsen (Willem II)  Willem II, AZ, RKC, NAC
2001 Frank van der Struik (Willem II)  Nederland onder 20 International (o.a. op WK 2005); Willem II
2001 Nuelson Wau (Willem II)  Willem II, Roda JC
2001 Pahapahry (Willem II)  Willem II, FC Eindhoven
2001 van Lieshout (Willem II)  Willem II, Verbroedering Geel
2001 Steef Nieuwendaal (Willem II)  Willem II, MVV
2001 Anouar Hadouir (Willem II)  Willem II, Roda JC
2001 Andwelé Slory (Telstar)  Excelsior, Feyenoord, FC Dordrecht
2001 Jerry van Wonderen (Telstar)  Telstar
2002 Roel van Hemert (Willem II)  Willem II, Turnhout, Dender, Antwerp FC
2002 Frank van Mosselveld (Willem II)  Willem II, RKC
2002 Sven Delanoy (Willem II)  Willem II, RBC
2002 Joep vd Ouweland (Willem II)  Willem II, Feyenoord, De Graafschap
2002 Arjan Swinkels (Willem II)  Willem II
2002 Bastin Verweij (Willem II)  Willem II, TOP Oss
2002 Hans Denissen (Willem II)  Willem II, RBC, MVV
2002 David van Toor (Willem II)  NAC Breda
2002 Lewis Price (Ipswich Town)  Welsh International; Ipswich Town, Cambridge United, Derby County, MK Dons, Luton Town
2002 Prince Rajcomar (Fortuna Sittard)  Fortuna Sittard, FC Utrecht, FC Den Bosch, KVSK United, Breiðablik (IJsland)
2002 Samir el Gaaouiri (Fortuna Sittard)  Fortuna Sittard, FC Utrecht, FC Volendam, Haarlem, VVV
2002 Harrie Gommans (Fortuna Sittard)  Fortuna Sittard, Excelsior, Westerlo, MVV, Vitesse
2002 Lukas Mueller (Berliner Auswahl)  Hertha BSC
2002 Matthias Kellner (Berliner Auswahl)  Hertha BCS
2002 Ugurtan Cepni (Berliner Auswahl)  Babelsberg’03
2002 Anton Müller (Berliner Auswahl)  TeBe Berlin, Hansa Rostock, Chemnitzer, Hallescher FC
2002 Murat Tosun (Berliner Auswahl)  TeBe Berlin, Karsiyaka SK, Ankaraspor, Trabzonspor, Konyaspor, Manisaspor, Elazigspor
2002 Benjamin Ulbrich (Berliner Auswahl)  Hertha BSC
2002 Griffin de Vroe (Lokeren)  Lokeren, Standard Liege, Racing Mechelen
2002 Killian Overmeire (Lokeren)  (Belgium National Team) Lokeren
2002 Aboubacar Fofana (Burkina Faso)  Dukla Banska Bystrica, Racing Mechelen, RFC Liege
2002 Daouda Diakite (Burkina Faso)  (Burkina Faso National Team) EF Ouagadougou, Arab Contractors (Egypt), KV Turnhout, Lierse SK
2002 Amadou Coulibaly (Burkina Faso)  (Burkina Faso National Team) Rennes, Grenoble, Michalovce, Oostende
2002 Boureima Ouattara (Burkina Faso)  Burkina Faso International speelde 2002 CAN and 2003 WYC; Strömsgodset
2002 Soumaila Tassembedo (Burkina Faso)  Sheriff Tiraspol
2003 Kestutis Ivaskevicius (Lithuania u20)  Litouws international; Atlantas, FBK Kaunas, Silute, Hearts FC
2003 Linas Pilibaitis (Lithuania u20)  Litouws international; Atlantas, FBK Kaunas, Hearts FC
2003 Rainford Kalaba (Eagle Stars)  Zambiaans speler van het jaar 2007, Zambiaas international, 2006 CAN and 2008 CAN; OGC Nice, Sporting Braga
2003 Jonathan Berg (IFK)  IFK (Zweeds kampioen 2007), oudere broer van Marcus Berg
2003 Andres Vasquez (IFK)  IFK (Zweeds kampioen 2007), FC Zürich
2003 Kees Kwakman (Volendam)  Volendam & RBC
2003 Michael Timisela (Ajax)  Ajax (AmstelCup 2006), VVV
2003 Tom Kalkhuis (Ajax)  Ajax, Omniworld
2003 Milano Koenders (Ajax)  Ajax, RKC, AZ
2003 Luciano van den Berg (Telstar)  Telstar (overleden 2005 bij een auto-ongeluk)
2003 Rico Kogeldans (Sparta)  Sparta, ADO Den Haag
2003 Daniel Kraus (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena
2004 Wilmer Kousemaker (NAC)  NAC, Haarlem
2004 Bart de Brouwer (Lokeren)  Lokeren, Hamme, Temse
2004 Kemy Agustien (Willem II)  Willem II, Roda JC, AZ, Birmingham City
2004 Marc Höcher (FC Twente / Heracles)  Nederlands Jeugdinternational; Heracles, Helmond Sport
2004 Tim Gilissen (FC Twente / Heracles)  Heracles, Go Ahead Eagles, NAC
2005 Siebe Blondelle (Vitesse)  Cercle, Club Brugge, Vitesse, VVV
2005 Onur Kaya (Vitesse)  Vitesse
2005 Piet Velthuisen (Vitesse)  Vitesse
2005 Richard van Niewkoop (Ajax)  Ajax, ADO
2005 Rodney Ubbergen (RKC Waalwijk)  Suriprof, RBC, Telstar
2005 Salvador de la Cruz Pastor (Villareal)  Villareal, Valencia, Oxford City
2005 Carlos Tomas Ferrer (Villareal)  Villareal ‘B’, Levante ‘B’
1998 Gregg Shannon (Sunderland)  Sunderland
1998 Simon Ramsden (Sunderland)  Sunderland, Notts County, Grimsby Town, Rochdale, Bradford City, Motherwell
1998 Mark Maley (Sunderland)  (U-18 England) Sunderland, Blackpool, Northampton Town, York City
1998 Jonjo Dickman (Sunderland)  Sunderland, York City, Darlington
1998 Tom Butler (Sunderland)  (Ireland National Team) Sunderland, Darlington, Dunfermline, Harltepool, Swansea City
1998 Darren Meade (Sunderland)  Millwall
1998 Michael Proctor (Sunderland)  Sunderland, Hvidovre, Halifax Town, York City, Bradford City, Rotherham United, Swindon Town, Hartlepool, Wrexham
1998 Brendan McGill (Sunderland)  (U-17 Ireland) Sunderland, Carlisle United, Gretna, Bohemians, Barrow, Drogheda United, Shelbourne
1998 Mark Convery (Sunderland)  Sunderland, Hvidovre, Darlington, York City, Cambridge United, Weymouth
1998 Keith Graydon (Sunderland)  (U-20 Ireland) Sunderland, York City, Scarborough
2005 Wolfgang Hesl (HSV)  HSV, sv Ried, Dynamo Dresden
2005 Fabian Lucassen (HSV)  (U-18 Germany)
2005 Tim Petersen (HSV)  Altona’93, St. Pauli, Carl Zeiss Jena, VFB Oldenburg
2005 Ken Reichel (HSV)  HSV, Eintracht Braunschweig
2005 (Bekim-)Rinik Carolus (HSV)  Rot Weiss Erfurt
2005 Sidney Sam (HSV)  (Germany National Team) HSV, Bayer Leverkusen, Schalke’04
2005 Martin Scholze (HSV)  (U-18 Germany)
2005 Burak Karan (HSV)  (U-18 Germany) Hannover’96, Alemannia Aachen –> sloot zich aan bij IS in Syrië en is vermoord op 11 oktober 2013 (op youtube)
2005 Rouwen Hennings (HSV)  (U-21 Germany) Osnabruck, St Pauli, Karlsruhe
2006 Rachid Ofrany (VVV)  VVV
2006 Kristof van Hout (Willem II)  Lommel, Verbroedering Geel, Willem II, Kortrijk
2007 Nill de Pauw (Lokeren)  Lokeren
2007 Nils Vorthoren (Willem II)  Willem II
2007 Bruno Appels (Willem II)  Willem II, FC Den Bosch
2007 Ratko Vansimpsen (Willem II)  Willem II, FC Eindhoven
2007 Thijs van den Berg (Willem II)  FC Den Bosch
2007 Daan van Dinter (Willem II)  Willem II, FC Den Bosch
2007 Nikola Jeremic (Rode Ster Belgrado)  FK Smederovo
2007 Milos Malovic (Rode Ster Belgrado)  Rode Ster Belgrado, FK Sopot, Srem S. Mitrovica
2007 Slavko Lukíc (Rode Ster Belgrado)  FK Smederovo, Morava Velika Plana, Limhamm Bunkeflo
2007 Marko Nikolic (Rode Ster Belgrado)  Rode Ster Belgrado, Srem S. Mitrovica, FK Bezanija, FK Sopot, Napredak Krusevac (Servië U-19)
2007 Milos Damjanovic (Rode Ster Belgrado)  Mladi Radnik
2007 Slavko Perovic (Rode Ster Belgrado)  FK Obilic, Rode Ster Belgrado, Srem S. Mitrovica, Napredak Krusevac, FK Rad (Servië U-21)
2007 Goran Lepojevic (Rode Ster Belgrado)  Mladi Radnik, Rudar Kostolac
2007 Sasa Popin (Rode Ster Belgrado)  Mladost Apatin, FK Veternik, Metalac Futog, Sliven, FK Novi Sad (Servië U-19)
2007 Nemanja Nikolic (Rode Ster Belgrado)  Rode Ster Belgrado, Spartak Subotica, FK Grbalj, OFK Belgrado (Montenegro nationaal team)
2007 Wiljan Pluim (Vitesse)  Vitesse, Roda JC, PEC Zwolle
2007 Alexander Büttner (Vitesse)  Vitesse, Manchester United, Dinamo Moskou
2007 Ricky van Wolfswinkel (Vitesse)  (Holland National Team) Vitesse, Sporting Portugal, FC Utrecht, Norwich City, Saint Etienne
2007 Tim Hofstede (NAC)  NAC, FC Den Bosch
2007 Sander Fischer (NAC)  NAC, Cambuur, Emmen
2007 Michiel Kramer (NAC)  NAC, FC Volendam
2007 Abel Tamata (NAC)  NAC, PSV
2007 Edinho Pattinama (NAC)  NAC
2007 Mehmet Sarper Kiskaç (Besiktas)  Ankaragücü, Standaard Luik, RFC Luik (Turkije U-16, U-17)
2007 Philip Röppnack (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena
2007 Danny Reuther (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena
2007 Sebastian Heidel (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena, VFL Halle
2007 Richard Kolitsch (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena
2007 Patrick Kühn (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena, Hansa Rostock
2007 René Eckhardt (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena (Duitsland U-20)
2007 Davy Frick (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena, FSV Zwickau
2007 Benjamin Fuss (Carl Zeiss Jena)  Carl Zeiss Jena, FSV Zwickau
2007 Donny Rijnink (Omniworld)  Almere City
2007 Maarten Boddaert (RBC)  RBC, FC Den Bosch
2007 Ralf Seuntjes (RBC)  RBC, FC Den Bosch
2008 Thulani Serero (Ajax Capetown)  Ajax Capetown, Ajax (South Africa National Team)
2008 Jeroen Tesselaar (AZ)  AZ, Telstar
2008 Jordy Deckers (AZ)  AZ, Telstar
2008 Wouter de Voogel (AZ)  U17 international, AZ
2008 Pepijn Kluin (AZ)  FC Groningen, FC Zwolle, Veendam, Rijsburgse Boys
2008 Chevello de Rijp (AZ)  Telstar
2008 Mettin Copier (AZ)  Telstar
2008 Ilias Haddad (AZ)  Telstar
2008 Nick de Jong (AZ)  AZ, FC Utrecht
2008 Kolbeinn Sigþórsson (AZ)  AZ, Ajax (Iceland National Team)
2008 Roland Alberg (AZ)  AZ, Excelsior, Elazigspor, ADO Den Haag
2008 Ben Rienstra (AZ)  Heracles, PEC Zwolle
2008 Fabian Giefer (Bayer Leverkusen)  Duitsland U16, U17, U18, Bayer Leverkusen, Fortuna Düsseldorf, Schalke’04
2008 Cihan Kaptan (Bayer Leverkusen)  Bursaspor, Borussia Dortmund
2008 Oliver Petersch (Bayer Leverkusen)  Duitsland U16, U17, U18, U19, U20, Rot Weiss Oberhausen
2008 Richard Sukuta-Pasu (Bayer Leverkusen)  Duitsland U17, U18, U19, U21,Bayer Leverkusen, St. Pauli, Kaiserslautern, Sturm Graz, VFL Bochum, Cercle Brugge
2008 Patrick Kadiata (Bayer Leverkusen)  Bonner sc
2008 Marcel Risse (Bayer Leverkusen)  Duitsland U19, U20, Bayer Leverkusen, 1. FC Nürnberg, Mainz, FC Köln
2008 Davide Leikauf (Bayer Leverkusen)  Wuppertaler
2008 Nils Teixeira (Bayer Leverkusen)  Duitsland U17, U19, Kickers Offenbach
2008 Bastian Oczipka (Bayer Leverkusen)  Duitsland U19, U20, Hansa Rostock, St. Pauli, Eintracht Frankfurt
2008 Burak Kaplan (Bayer Leverkusen)  Turkije U16, Bayer Leverkusen
2008 Ilya Sergeyevich Mikhaylov (Shakhtar Donetsk)  FC SOYUZ-Gazprom Izhevsk
2008 Yuriy Konshin (Shakhtar Donetsk)  FC Dniester Ovidiopol (Oekraïne)
2008 Yaroslav Rakitskiy (Shakhtar Donetsk)  (Ukraine National Team) Shakhtar Donektsk (Oekraïene)
2008 Vitaliy Vitsenets (Shakhtar Donetsk)  U19 en U21 international, Shakhtar Donetsk, Zorya Luhansk
2008 João Duarte Vieira Pereira (Benfica)  u19 en u20 international, Fatima, Beira-Mar, Trofense, Sheriff, Nordsjaeland, Vejle
2008 Rúben Alexandre Rocha Lima (Benfica)  U17, U19 en u20 international, Benfica, Desportivo Aves, Vitoria Setubal, Beira-Mar, Hajduk Split, Dynamo Zagreb
2008 Miguel Alexandre Jesus Rosa (Benfica)  U19 international, Estoril Praia, Carregado, Belenenses
2008 Boti Demel (Benfica)  FC MIKA (Armenië), Rosenborg
2008 André Filipe Silva Carvalhas (Benfica)  Benfica, Rio Ave, Olhanense, Fatima
2008 Daniel Casaleiro (Benfica)  Chaves
2008 Ishmael Yartey (Benfica)  U17, U20 Ghana international, All Blacks (Ghana), Benfica, Beira Mar, Servette, Sochaux, Sion
2008 Vincent Weijl (AZ)  Liverpool, Helmond Sport
2008 Shuichi Gonda (Japan U19)  Japan national team, FC Tokyo
2008 Robbin Ruiter (FC Volendam)  Volendam, FC Utrecht
2008 Wang Gang (Benfica)  China International, Chaves, Beira Mar, Shandong Luneng, sc Covilhã
2008 Leandro António Coelho Pimenta (Benfica)  Benfica, Beira Mar
2008 Sergio Padt (Ajax)  Ajax, Haarlem, Go Ahead Eagles, AA Gent, FC Groningen (Onder-21)
2008 Johan Kappelhof (Ajax)  FC Groningen (Onder-21)
2008 / 2009 / 2010 Anouar Kali (FC Utrecht)  FC Utrecht, Roda JC (Morocco U-23)
2009 Oliver Bozanic (Australia)  Reading, Woking, Cheltenham Town, Aldershot Town, Central Coast Mariners (Australië U-20, U-23)
2009 James Holland (Australia)  Newcastle Jets, AZ, Sparta (Australië U-20, U-23, nationaal team)
2009 Rob Stambolziev (Australia)  Bristol City
2009 Rocco “Rockey” Visconte (Australia)  Hearts FC, Ayr United, Brisbane Roar (Australië U-17, U-20, U-23)
2009 Ryan McGowan (Australia)  Hearts FC, Ayr United, Patrick Thistle (Australië U-17, U-20, U-23)
2009 Dylan McGowan (Australia)  Hearts FC, East Fife, Gold Coast United (Australië U-20)
2009 Aaron Mooy (Australia)  Bolton Wanderers, St Mirren (Australië U-20, U-23)
2009 Mitch Nicholson (Australia)  Dorchester Town
2009 Adam Sarota (Australia)  Brisbane Roar, Brisbane Strikers, FC Utrecht (Australië U-20, nationaal team)
2009 Thomas Oar (Australia)  Brisbane Roar, FC Utrecht (Australië U-20, nationaal team)
2009 Michael Zullo (Australia)  Brisbane Strikers, Brisbane Roar, FC Utrecht (Australië U-23, nationaal team)
2009 Peter Cvetanovski (Australia)  Borussia Mönchengladbach
2009 Brent McGrath (Australia)  Sydney United, Bröndby (Australië U-20, nationaal team)
2009 Luke De Vere (Australia)  Brisbane Roar, Gyeongnam (Australië U-20, U-23)
2009 Dani Pacheco (Liverpool)  Liverpool (CL), Norwich City, Atlético Madrid, Rayo Vallecano (Spanje U-16, U-17, U-18, U-19, U-20, U-21)
2009 Mikel San José (Liverpool)  (Spain National Team) Liverpool, Athletic de Bilbao (EuropaLeague) (Spanje U-19, U-21)
2009 Nathan Eccleston (Liverpool)  Liverpool, Huddersfield Town, Charlton Athletic (Engeland U-17)
2009 Nikola Saric (Liverpool)  Liverpool, Herfølge, Hajduk Split (Denemarken U-16, U-17, U-18, U-19)
2009 Thomas Ince (Liverpool)  Liverpool, Notts County, Blackpool, Chrystal Palace, Hull City (Engeland U-17, U-19),
2009 Lauri Dalla Valle (Liverpool)  Liverpool, JIPPO, Fulham, Bournemouth, Dundee United, Exeter City, Molde FK, St. Truiden, Crew Alexandra (Finland U16, U17, U19, U-21)
2009 Andre Wisdom (Liverpool)  Liverpool, Derby County, West Bromwich Albion (England U-21)
2009 Arne Nilis (PSV)  Hasselt, Bochiolter vv
2009 Benjamin van Leer (PSV)  PSV, Jong PSV, Roda JC
2009 Stefani Marzo (PSV)  Lommel, Heerenveen
2009 Maikel Verkoelen (PSV)  PSV, FC Eindhoven, Sportfreunde Siegen, RKC
2009 Imad Najah (PSV)  RKC (Marokko U21, U23)
2009 Abel Tamata (PSV)  PSV, Roda JC, Jong PSV
2009 Funso Ojo (PSV)  PSV, VVV, Beerschotm Anwerp FC, FC Dordrecht (België)
2009 Youness Mokhtar (PSV)  PSV, FC Eindhoven, PEC Zwolle, FC Twente (Marokko U20, U23)
2009 Jason Bourdouxhe (PSV)  FC Eindhoven
2009 Nigel Hasselbaink (PSV)  Go Ahead Eagles, Hamilton, St. Mirren, St. Johnstone FC, PAE Verla
2009 Josemar Makiavala (PSV)  FC Eindhoven
2009 Gianluca Maria (PSV)  PSV, FC Eindhoven, MVV
2009 Marco Ospitalieri (PSV)  FC Eindhoven, MVV
2009 Peter van Ooijen (PSV)  PSV, Jong PSV, Go Ahead Eagles (Nederland U15, U16, U17, Beloften)
2009 René Osei Kofi (Ajax)  Almere City, CD Comarca de Níjar, Haaglandia, FK Drita (Macedonië), Aris Limassol
2009 Davy Klaassen (Ajax)  Ajax (Nederlands Elftal)
2009 Bryan Ottenhof (Ajax)  Almere City, Otelul Galati
2009 Lorenzo Burnet (Ajax)  FC Groningen (Nederland U19, U21)
2009 Tim Receveur (Ajax)  AGOVV, Almere City
2009 Atilla Yildirim (Ajax)  FC Utrecht, Kasimpasa, Konyaspor
2009 Allon Worms (Ajax)  Almere City
2009 Yanic Wildschut (Ajax)  FC Zwolle, VVV Venlo, Heerenveen, ADO Den Haag, Middlesbrough (Nederland U21)
2009 Kostas Peristeridis (Ajax)  Volendam, Almere City, Panionios,
2009 Fabian Serrarens (Ajax)  Almere City
2009 Ninos Gouriye (FC Twente)  FC Twente, Heracleds, ADO Den Haag
2009 Filip Bednarek (FC Twente)  FC Twente
2009 Faysal Shayesteh (FC Twente)  Heerenveen, Etar Tirnovo (Turkmenistan nationaal elftal)
2009 Theo Vogelsang (FC Twente)  FC Twente, Go Ahead Eagles, Kickers Offenbach, PEC Zwolle
2009 Mitch Stockentree (FC Twente)  FC Twente, FC Oss, Eintracht Nordhorn
2009 Steven Berghuis (FC Twente)  FC Twente, VVV Venlo, AZ (Nederland U19, U21)
2009 Rick Oosterwechel (FC Twente)  FC Zwolle
2009 Jordie Briels (FC Twente)  Fortuna Sittard
2009 Anmar Almubaraki (FC Twente)  Heracles, FC Emmen
2009 Marcel Piesche (FC Twente)  FC Emmen, TUS Lingen, Eintracht Nordhorn
2009 Michael Schimpelsberger (FC Twente)  FC Twente, Rapid Wien (Oostenrijk U19, U23)
2009 Stefan Thesker (FC Twente)  FC Twente, Fortuns Sittard, TSG Hoffenheim, Hannover’96
2009 Giovanni Vemba-Duarte (FC Twente)  Arka Gdynia
2009 Steven Berghuis (FC Twente)  Twente, VVV, AZ (Onder-21)
2009 Davy Pröpper (Vitesse)  Vitesse (Nederland U19, U21)
2009 Wiljan Pluim (Vitesse)  Vitesse, Roda JC, PEC Zwolle
2009 Marco Van Ginkel (Vitesse/AGOV)  Vitesse, Chelsea, AC Milan (Nederlands Elftal)
2009 Giliano Wijnaldum (AZ)  AZ, FC Groningen, Go Ahead Eagles (Nederland U19, U21)
2009 Adam Maher (AZ)  AZ, PSV (Nederlands Elftal)
2009 Edwin Gyasi (AZ)  AZ, Telstar, De Graafschap, FC Twente, Heracles
2010 & 2011 Bernard Anicio Caldeira Duarte (Atlético Mineiro)  Atlético Mineiro, Democrate-SL, Shakhtar Donetsk (Brazil National Team)
2010 Nestor Araujo (Cruz Azul)  Cruz Azul, Santos Laguna (Mexico National Team)
2010 Ryo Miyaichi (Japan U20)  Arsenal, Feyenoord, Bolton Wanderers, Wigan Athletic, Twente
2010 Jeffrey Gouweleeuw (Heerenveen)  Heerenveen, AZ (Onder-19)
2010 Laurens de Bock (Lokeren)  Lokeren, Club Brugge (Belgium National Team)
2010 Luciano Narsingh (Heerenveen)  Heerenveen, PSV (Nederlands Elftal)
2010 Ola John (Twente)  Twente, Benfica, HSV (Nederlands Elftal)
2010 Thomas Bruns (FC Twente)  Heracles Almelo
2010 Javier Aquino (Cruz Azul)  Cruz Azul, Villareal, Rayo Vallecano (Mexico National Team)
2010 Mike van der Hoorn (FC Utrecht)  FC Utrecht, Ajax, Jong Oranje
2010 Leon de Kogel (FC Utrecht)  FC Utrecht, VVV, Almere City, Nederland U-21
2010 Bart Vriends (FC Utrecht)  FC Utrecht, Go Ahead Eagles (grappig filmpje over zijn topografie kennis op youtube)
2011 William Carvalho (Sporting Portugal)  Sporting, CD Fatima, Cercle Brugge, Portugal National Team
2011 Jose Lopes (Sporting Portugal)  Sporting, AEL Limassol, Guinee-Bissau National Team
2011 Jin Su Kim (Korea) Albirex Niigata, TSH 1899 Hoffenheim, Korea National Team
2011 Joao Mario Naval da Costa Eduardo (Sporting Portugal)  Sporting Portugal, Portugal National Team (Zijn broer speelde bij ADO)
2011 Luis Ribeiro (Sporting Portugal)  Sporting Portugal, Sertanense
2011 Kim Kyung-Jung (Korea)  Korea University (Korea U20, U-23)
2011 Andrija Dragojevic (OFK Belgrade)  OFK Belgrade
2011 Bojan Aleksic (OFK Belgrade)  OFK Belgrade
2011 Tamas Takac (OFK Belgrade)  OFK Belgrade
2011 Goran Brkic (OFK Belgrade)  OFK Belgrade
2011 Filip Pjevic (OFK Belgrade)  OFK Belgrade
2011 Dusan Stankovic (OFK Belgrade)  OFK Belgrade, FK Vlasina, FK Backa Topala
2011 Milos Stankovic (OFK Belgrade)  OFK Belgrade, FK Vlasina, FK Backa Topala
2011 Eron Santos Lourenço (Atlético Mineiro)  Atlético Mineiro
2011 Paulo Modesto da Silva Júnior (Atlético Mineiro)  Atlético Mineiro
2011 Wescley Gome dos Santos (Atlético Mineiro)  Atlético Mineiro
2011 Valdisney Costa dos Santos (Atlético Mineiro)  Atlético Mineiro
2011 Armindo Bangna ‘Bruma’ (Sporting Portugal)  Sporting Portugal, Galatasaray (Portugal National Team)

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten