Bekende spelers

Bernard,

Nu spelend voor Shakhtar Donetsk, is waarschijnlijk de meest succesvolle speler ooit op het ICGT.

JaarNaamGespeeld bij of spelend bij
1990Rene Ryclewicz (DDR)BFC Dynamo, Bayer Leverkusen, 1860 München, Arminia Bielefeld, Hansa Rostock
1990Frank Rost (DDR)(Germany National Team) 1. FC Leipzig, Werder Bremen, Schalke’04, HSV, New York Red Bulls
1990Rico Kauerhof (DDR)1. FC Leipzig, VFB Leipzig
1990Jirka Bol (DDR)(U-16 DDR) Chemie
1990Thorsten Möhler (DDR)Chemie
1990Eric Schulz (DDR)Chemie
1990Toralf Konetzke (DDR)Energie Cottbus, Fortuna Köln, St. Pauli
1990Thomas Petzold (DDR)(U-16 DDR) Union Berlin
1990Rene Krasselt (DDR)FC Karl-Marx-Stadt
1990Frank Seifert (DDR)(U-16 DDR) Dynamo Dresden, Chemnitzer FC, Energie Cottbus, Rot Weiss Erfurt
1990Stef(fe)an Binke (DDR)Dynamo Dresden
1990Rene Seib (DDR)Carl Zeiss Jena
1990Jens Keil (DDR)Rot Weiss Erfurt
1990Nico Schleusner (DDR)Stahl Brandenburg
1990Sven Oldenburg (DDR)Hansa Rostock
1990Rene Schneider (DDR)(U-21 Germany, Germany National Team) Magdeburg, Hansa Rostock, Borussia Dortmund, HSV
1990Ralf Pilarski (DDR)Magdeburg
1991Sadio Ba (Lokeren)Lokeren, Denderleeuw, Westerlo, LASK Linz, Verbroedering Geel, Beveren
1991Alexander Fedorovich (Trudoviye Reservi)U21 international, BATE Borisov
1991Vitaliy Shimko (Trudoviye Reserv)BATE Borisov
1991Sergey Petrukovich (Trudoviye Reservi)BATE Borisov
1991Oleg Kuzmenok (Trudeviye Reservi)Dnepr Mogilev
1991Roman Levitskiy (Trudeviye Reservi)Dinamo Minsk
1991Sergey Shushkevich (Trudeviye Reservi)Dinamo Minsk
1991Alexander Shushkevich (Trudoviye Reservi)U21 international, BATE Borisov
1991Andrey Isaeniya (Tudoviye Reservi)u21 international, BATE Borisov
1991Pavel Dyulya (Trudeviye Reservi)u21 international, BATE Borisov
1993Hervé Nzelo-Lembi (Lokeren)Congolees International; GB Antwerpen, Metallurg Donetzk, Kaiserslautern, Club Brugge, Lokeren
1993Sadio Ba (Lokeren)Lokeren, Standaard Wetteren, Hamme, Denderleeuw, Westerlo, Verbroedring Geel, Beveren.
1993Musa Kanu (Lokeren)Sierra Leonees International, Lokeren, HSV Koek, Berchem Sport.
1994Martijn Veldmeier (AZ)Blauw Wit
1995Bob Pellen (Vitesse)NEC
1995 of 1996Remco van der Schaaf (Vitesse)PSV, Vitesse, Fortuna Sittard
1997Nick Ruymgaart (Telstar)Haarlem, JOS
1997Milan Belic (Vojvodina Novi Sad)Servisch International; Vojvodina Novi Sad, OFK Beograd, Nurnberg, APOP, Ethnikos Achna, Anarthosis Famagusta
1998John Fortune (Charlton Athletic)Charlton Athletic
1998Sam Turner (Charlton Athletic)Charlton Athletic, Stockport County, Southal
1998Anthony Allman (Charlton Athletic)Charlton Athletic, Colchester United
1998Simon Ford (Charlton Athletic)(Jamaica National Team) Grimsby Town, Bristol Rovers, Kilmarnock, Chesterfield
1998Kevin James (Charlton Athletic)Charlton Athletic, Gillingham, Nottingham Forest, Boston United, Yeovil Town, Grimsby Town, Swondon Town, Dulwich Hamlet
1998Adrian Webster (Charlton Athletic)(New Zealand National Team) Charlton Athletic, Colchester United, Margate, Darlington, Perth Glory, Blyth Spartans, MyPa-47, Kuopion Palloseura
1998Charlie MacDonald (Charlton Athletic)Charlton Athletic, Cheltenham Town, Torquay Utd, Colchester Rown, Margate, Brentford, Milton Keynes Dons, Leyton Orient, Oldham Athletic, Barnet
1998Jason Brown (Charlton Athletic)(Wales National Team) Gillingham, Blackburn Rovers, Leeds United, Leyton Orient, Cardiff City, Aberdeen, Ipswich Town, Cambridge United
1998Vlada Avramov (Vojvodina Novi Sad)(Serbia National Team) Vojvodina, Vicenza, Pescara, Fiorentina, Treviso, Cagliari, Torino, Atalanta
1998Dimitrije Injac (Vojvodina Novi Sad)(Serbia National Team) Vojvodina Novi Sad, Lech Poznan, Polonia Warsaw, Widzew Lodz
1998Bozidar Cosic (Vojvodina Novi Sad)(U-16 Serbia & Montenegro) FC Utrecht, Bayer Uerdingen, Khimki, Zemun, Debrecen, Petrolul Ploiesti –> gescout op het ICGT 1998??
1999Dennis Eilhoff (Arminia Bielefeld)(U-17 Germany) Arminia Bielefeld, Koblen, Dynamo Dresden
1999Lukas Kwasniok (Arminia Bielefeld)(U-17 Germany)
1999Carsten Rump (Arminia Bielefeld)Arminia Bielefeld, VfB Lübeck
1999Brendan McGill (Sunderland)Iers International; Sunderland, Carlisle United, Gretna
1999Greg Shannon (Sunderland)Linfield, Crusaders, Ballymena United, Carrick Rangers
1999Simon Cziommer (FC Twente)Roda JC, AZ, Schalke ’04, FC Utrecht, Red Bull Salzburg
1999Thijs Houwing (FC Twente)FC Twente, De Graafschap, Cambuur Leeuwarden
1999Sjors Brugge (FC Twente)FC Twente, Go Ahead Eagles
1999Jeffrey de Visscher (FC Twente)FC Twente, Heracles, De Graafschap, Aberdeen
1999Stefan Fabrie (Willem II)Willem II
1999Joris Matthijsen (Willem II)Nederlands International (oa WK 2010), Willem II, AZ, HSV
1999Jos van Nieuwstadt (Willem II)Willem II, Excelsior
1999Nuelson Wau (Willem II)Nederlands Antilliaans International, Willem II, Roda JC
1999Gertjan Tamerus (HFC Haarlem)Haarlem, Heracles, NAC
1999Patrick Mtiliga (B’39 Kopenhagen)Deens Elftal (oa WK 2010), Excelsior, Feyenoord, NAC, Malaga
1999Kabba Samura (IFK Göteborg)IFK Göteborg, Assyriska, Griekse club, Aalesund (N), HJK Helsinki, BOden BK
2001Theo Zwarthoed (FC Volendam)Volendam, Excelsior, RKC, AZ
2001Harrie Gommans (Fortuna Sittard)Fortuna Sittard, Excelsior, Westerlo, MVV, Vitesse
2001Jos van Nieuwstad (Willem II)Willem II, Excelsior
2001Danny Matthijsen (Willem II)Willem II, AZ, RKC, NAC
2001Frank van der Struik (Willem II)Nederland onder 20 International (o.a. op WK 2005); Willem II
2001Nuelson Wau (Willem II)Willem II, Roda JC
2001Pahapahry (Willem II)Willem II, FC Eindhoven
2001van Lieshout (Willem II)Willem II, Verbroedering Geel
2001Steef Nieuwendaal (Willem II)Willem II, MVV
2001Anouar Hadouir (Willem II)Willem II, Roda JC
2001Andwelé Slory (Telstar)Excelsior, Feyenoord, FC Dordrecht
2001Jerry van Wonderen (Telstar)Telstar
2002Roel van Hemert (Willem II)Willem II, Turnhout, Dender, Antwerp FC
2002Frank van Mosselveld (Willem II)Willem II, RKC
2002Sven Delanoy (Willem II)Willem II, RBC
2002Joep vd Ouweland (Willem II)Willem II, Feyenoord, De Graafschap
2002Arjan Swinkels (Willem II)Willem II
2002Bastin Verweij (Willem II)Willem II, TOP Oss
2002Hans Denissen (Willem II)Willem II, RBC, MVV
2002David van Toor (Willem II)NAC Breda
2002Lewis Price (Ipswich Town)Welsh International; Ipswich Town, Cambridge United, Derby County, MK Dons, Luton Town
2002Prince Rajcomar (Fortuna Sittard)Fortuna Sittard, FC Utrecht, FC Den Bosch, KVSK United, Breiðablik (IJsland)
2002Samir el Gaaouiri (Fortuna Sittard)Fortuna Sittard, FC Utrecht, FC Volendam, Haarlem, VVV
2002Harrie Gommans (Fortuna Sittard)Fortuna Sittard, Excelsior, Westerlo, MVV, Vitesse
2002Lukas Mueller (Berliner Auswahl)Hertha BSC
2002Matthias Kellner (Berliner Auswahl)Hertha BCS
2002Ugurtan Cepni (Berliner Auswahl)Babelsberg’03
2002Anton Müller (Berliner Auswahl)TeBe Berlin, Hansa Rostock, Chemnitzer, Hallescher FC
2002Murat Tosun (Berliner Auswahl)TeBe Berlin, Karsiyaka SK, Ankaraspor, Trabzonspor, Konyaspor, Manisaspor, Elazigspor
2002Benjamin Ulbrich (Berliner Auswahl)Hertha BSC
2002Griffin de Vroe (Lokeren)Lokeren, Standard Liege, Racing Mechelen
2002Killian Overmeire (Lokeren)(Belgium National Team) Lokeren
2002Aboubacar Fofana (Burkina Faso)Dukla Banska Bystrica, Racing Mechelen, RFC Liege
2002Daouda Diakite (Burkina Faso)(Burkina Faso National Team) EF Ouagadougou, Arab Contractors (Egypt), KV Turnhout, Lierse SK
2002Amadou Coulibaly (Burkina Faso)(Burkina Faso National Team) Rennes, Grenoble, Michalovce, Oostende
2002Boureima Ouattara (Burkina Faso)Burkina Faso International speelde 2002 CAN and 2003 WYC; Strömsgodset
2002Soumaila Tassembedo (Burkina Faso)Sheriff Tiraspol
2003Kestutis Ivaskevicius (Lithuania u20)Litouws international; Atlantas, FBK Kaunas, Silute, Hearts FC
2003Linas Pilibaitis (Lithuania u20)Litouws international; Atlantas, FBK Kaunas, Hearts FC
2003Rainford Kalaba (Eagle Stars)Zambiaans speler van het jaar 2007, Zambiaas international, 2006 CAN and 2008 CAN; OGC Nice, Sporting Braga
2003Jonathan Berg (IFK)IFK (Zweeds kampioen 2007), oudere broer van Marcus Berg
2003Andres Vasquez (IFK)IFK (Zweeds kampioen 2007), FC Zürich
2003Kees Kwakman (Volendam)Volendam & RBC
2003Michael Timisela (Ajax)Ajax (AmstelCup 2006), VVV
2003Tom Kalkhuis (Ajax)Ajax, Omniworld
2003Milano Koenders (Ajax)Ajax, RKC, AZ
2003Luciano van den Berg (Telstar)Telstar (overleden 2005 bij een auto-ongeluk)
2003Rico Kogeldans (Sparta)Sparta, ADO Den Haag
2003Daniel Kraus (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena
2004Wilmer Kousemaker (NAC)NAC, Haarlem
2004Bart de Brouwer (Lokeren)Lokeren, Hamme, Temse
2004Kemy Agustien (Willem II)Willem II, Roda JC, AZ, Birmingham City
2004Marc Höcher (FC Twente / Heracles)Nederlands Jeugdinternational; Heracles, Helmond Sport
2004Tim Gilissen (FC Twente / Heracles)Heracles, Go Ahead Eagles, NAC
2005Siebe Blondelle (Vitesse)Cercle, Club Brugge, Vitesse, VVV
2005Onur Kaya (Vitesse)Vitesse
2005Piet Velthuisen (Vitesse)Vitesse
2005Richard van Niewkoop (Ajax)Ajax, ADO
2005Rodney Ubbergen (RKC Waalwijk)Suriprof, RBC, Telstar
2005Salvador de la Cruz Pastor (Villareal)Villareal, Valencia, Oxford City
2005Carlos Tomas Ferrer (Villareal)Villareal ‘B’, Levante ‘B’
1998Gregg Shannon (Sunderland)Sunderland
1998Simon Ramsden (Sunderland)Sunderland, Notts County, Grimsby Town, Rochdale, Bradford City, Motherwell
1998Mark Maley (Sunderland)(U-18 England) Sunderland, Blackpool, Northampton Town, York City
1998Jonjo Dickman (Sunderland)Sunderland, York City, Darlington
1998Tom Butler (Sunderland)(Ireland National Team) Sunderland, Darlington, Dunfermline, Harltepool, Swansea City
1998Darren Meade (Sunderland)Millwall
1998Michael Proctor (Sunderland)Sunderland, Hvidovre, Halifax Town, York City, Bradford City, Rotherham United, Swindon Town, Hartlepool, Wrexham
1998Brendan McGill (Sunderland)(U-17 Ireland) Sunderland, Carlisle United, Gretna, Bohemians, Barrow, Drogheda United, Shelbourne
1998Mark Convery (Sunderland)Sunderland, Hvidovre, Darlington, York City, Cambridge United, Weymouth
1998Keith Graydon (Sunderland)(U-20 Ireland) Sunderland, York City, Scarborough
2005Wolfgang Hesl (HSV)HSV, sv Ried, Dynamo Dresden
2005Fabian Lucassen (HSV)(U-18 Germany)
2005Tim Petersen (HSV)Altona’93, St. Pauli, Carl Zeiss Jena, VFB Oldenburg
2005Ken Reichel (HSV)HSV, Eintracht Braunschweig
2005(Bekim-)Rinik Carolus (HSV)Rot Weiss Erfurt
2005Sidney Sam (HSV)(Germany National Team) HSV, Bayer Leverkusen, Schalke’04
2005Martin Scholze (HSV)(U-18 Germany)
2005Burak Karan (HSV)(U-18 Germany) Hannover’96, Alemannia Aachen –> sloot zich aan bij IS in Syrië en is vermoord op 11 oktober 2013 (op youtube)
2005Rouwen Hennings (HSV)(U-21 Germany) Osnabruck, St Pauli, Karlsruhe
2006Rachid Ofrany (VVV)VVV
2006Kristof van Hout (Willem II)Lommel, Verbroedering Geel, Willem II, Kortrijk
2007Nill de Pauw (Lokeren)Lokeren
2007Nils Vorthoren (Willem II)Willem II
2007Bruno Appels (Willem II)Willem II, FC Den Bosch
2007Ratko Vansimpsen (Willem II)Willem II, FC Eindhoven
2007Thijs van den Berg (Willem II)FC Den Bosch
2007Daan van Dinter (Willem II)Willem II, FC Den Bosch
2007Nikola Jeremic (Rode Ster Belgrado)FK Smederovo
2007Milos Malovic (Rode Ster Belgrado)Rode Ster Belgrado, FK Sopot, Srem S. Mitrovica
2007Slavko Lukíc (Rode Ster Belgrado)FK Smederovo, Morava Velika Plana, Limhamm Bunkeflo
2007Marko Nikolic (Rode Ster Belgrado)Rode Ster Belgrado, Srem S. Mitrovica, FK Bezanija, FK Sopot, Napredak Krusevac (Servië U-19)
2007Milos Damjanovic (Rode Ster Belgrado)Mladi Radnik
2007Slavko Perovic (Rode Ster Belgrado)FK Obilic, Rode Ster Belgrado, Srem S. Mitrovica, Napredak Krusevac, FK Rad (Servië U-21)
2007Goran Lepojevic (Rode Ster Belgrado)Mladi Radnik, Rudar Kostolac
2007Sasa Popin (Rode Ster Belgrado)Mladost Apatin, FK Veternik, Metalac Futog, Sliven, FK Novi Sad (Servië U-19)
2007Nemanja Nikolic (Rode Ster Belgrado)Rode Ster Belgrado, Spartak Subotica, FK Grbalj, OFK Belgrado (Montenegro nationaal team)
2007Wiljan Pluim (Vitesse)Vitesse, Roda JC, PEC Zwolle
2007Alexander Büttner (Vitesse)Vitesse, Manchester United, Dinamo Moskou
2007Ricky van Wolfswinkel (Vitesse)(Holland National Team) Vitesse, Sporting Portugal, FC Utrecht, Norwich City, Saint Etienne
2007Tim Hofstede (NAC)NAC, FC Den Bosch
2007Sander Fischer (NAC)NAC, Cambuur, Emmen
2007Michiel Kramer (NAC)NAC, FC Volendam
2007Abel Tamata (NAC)NAC, PSV
2007Edinho Pattinama (NAC)NAC
2007Mehmet Sarper Kiskaç (Besiktas)Ankaragücü, Standaard Luik, RFC Luik (Turkije U-16, U-17)
2007Philip Röppnack (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena
2007Danny Reuther (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena
2007Sebastian Heidel (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena, VFL Halle
2007Richard Kolitsch (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena
2007Patrick Kühn (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena, Hansa Rostock
2007René Eckhardt (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena (Duitsland U-20)
2007Davy Frick (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena, FSV Zwickau
2007Benjamin Fuss (Carl Zeiss Jena)Carl Zeiss Jena, FSV Zwickau
2007Donny Rijnink (Omniworld)Almere City
2007Maarten Boddaert (RBC)RBC, FC Den Bosch
2007Ralf Seuntjes (RBC)RBC, FC Den Bosch
2008Thulani Serero (Ajax Capetown)Ajax Capetown, Ajax (South Africa National Team)
2008Jeroen Tesselaar (AZ)AZ, Telstar
2008Jordy Deckers (AZ)AZ, Telstar
2008Wouter de Voogel (AZ)U17 international, AZ
2008Pepijn Kluin (AZ)FC Groningen, FC Zwolle, Veendam, Rijsburgse Boys
2008Chevello de Rijp (AZ)Telstar
2008Mettin Copier (AZ)Telstar
2008Ilias Haddad (AZ)Telstar
2008Nick de Jong (AZ)AZ, FC Utrecht
2008Kolbeinn Sigþórsson (AZ)AZ, Ajax (Iceland National Team)
2008Roland Alberg (AZ)AZ, Excelsior, Elazigspor, ADO Den Haag
2008Ben Rienstra (AZ)Heracles, PEC Zwolle
2008Fabian Giefer (Bayer Leverkusen)Duitsland U16, U17, U18, Bayer Leverkusen, Fortuna Düsseldorf, Schalke’04
2008Cihan Kaptan (Bayer Leverkusen)Bursaspor, Borussia Dortmund
2008Oliver Petersch (Bayer Leverkusen)Duitsland U16, U17, U18, U19, U20, Rot Weiss Oberhausen
2008Richard Sukuta-Pasu (Bayer Leverkusen)Duitsland U17, U18, U19, U21,Bayer Leverkusen, St. Pauli, Kaiserslautern, Sturm Graz, VFL Bochum, Cercle Brugge
2008Patrick Kadiata (Bayer Leverkusen)Bonner sc
2008Marcel Risse (Bayer Leverkusen)Duitsland U19, U20, Bayer Leverkusen, 1. FC Nürnberg, Mainz, FC Köln
2008Davide Leikauf (Bayer Leverkusen)Wuppertaler
2008Nils Teixeira (Bayer Leverkusen)Duitsland U17, U19, Kickers Offenbach
2008Bastian Oczipka (Bayer Leverkusen)Duitsland U19, U20, Hansa Rostock, St. Pauli, Eintracht Frankfurt
2008Burak Kaplan (Bayer Leverkusen)Turkije U16, Bayer Leverkusen
2008Ilya Sergeyevich Mikhaylov (Shakhtar Donetsk)FC SOYUZ-Gazprom Izhevsk
2008Yuriy Konshin (Shakhtar Donetsk)FC Dniester Ovidiopol (Oekraïne)
2008Yaroslav Rakitskiy (Shakhtar Donetsk)(Ukraine National Team) Shakhtar Donektsk (Oekraïene)
2008Vitaliy Vitsenets (Shakhtar Donetsk)U19 en U21 international, Shakhtar Donetsk, Zorya Luhansk
2008João Duarte Vieira Pereira (Benfica)u19 en u20 international, Fatima, Beira-Mar, Trofense, Sheriff, Nordsjaeland, Vejle
2008Rúben Alexandre Rocha Lima (Benfica)U17, U19 en u20 international, Benfica, Desportivo Aves, Vitoria Setubal, Beira-Mar, Hajduk Split, Dynamo Zagreb
2008Miguel Alexandre Jesus Rosa (Benfica)U19 international, Estoril Praia, Carregado, Belenenses
2008Boti Demel (Benfica)FC MIKA (Armenië), Rosenborg
2008André Filipe Silva Carvalhas (Benfica)Benfica, Rio Ave, Olhanense, Fatima
2008Daniel Casaleiro (Benfica)Chaves
2008Ishmael Yartey (Benfica)U17, U20 Ghana international, All Blacks (Ghana), Benfica, Beira Mar, Servette, Sochaux, Sion
2008Vincent Weijl (AZ)Liverpool, Helmond Sport
2008Shuichi Gonda (Japan U19)Japan national team, FC Tokyo
2008Robbin Ruiter (FC Volendam)Volendam, FC Utrecht
2008Wang Gang (Benfica)China International, Chaves, Beira Mar, Shandong Luneng, sc Covilhã
2008Leandro António Coelho Pimenta (Benfica)Benfica, Beira Mar
2008Sergio Padt (Ajax)Ajax, Haarlem, Go Ahead Eagles, AA Gent, FC Groningen (Onder-21)
2008Johan Kappelhof (Ajax)FC Groningen (Onder-21)
2008 / 2009 / 2010Anouar Kali (FC Utrecht)FC Utrecht, Roda JC (Morocco U-23)
2009Oliver Bozanic (Australia)Reading, Woking, Cheltenham Town, Aldershot Town, Central Coast Mariners (Australië U-20, U-23)
2009James Holland (Australia)Newcastle Jets, AZ, Sparta (Australië U-20, U-23, nationaal team)
2009Rob Stambolziev (Australia)Bristol City
2009Rocco “Rockey” Visconte (Australia)Hearts FC, Ayr United, Brisbane Roar (Australië U-17, U-20, U-23)
2009Ryan McGowan (Australia)Hearts FC, Ayr United, Patrick Thistle (Australië U-17, U-20, U-23)
2009Dylan McGowan (Australia)Hearts FC, East Fife, Gold Coast United (Australië U-20)
2009Aaron Mooy (Australia)Bolton Wanderers, St Mirren (Australië U-20, U-23)
2009Mitch Nicholson (Australia)Dorchester Town
2009Adam Sarota (Australia)Brisbane Roar, Brisbane Strikers, FC Utrecht (Australië U-20, nationaal team)
2009Thomas Oar (Australia)Brisbane Roar, FC Utrecht (Australië U-20, nationaal team)
2009Michael Zullo (Australia)Brisbane Strikers, Brisbane Roar, FC Utrecht (Australië U-23, nationaal team)
2009Peter Cvetanovski (Australia)Borussia Mönchengladbach
2009Brent McGrath (Australia)Sydney United, Bröndby (Australië U-20, nationaal team)
2009Luke De Vere (Australia)Brisbane Roar, Gyeongnam (Australië U-20, U-23)
2009Dani Pacheco (Liverpool)Liverpool (CL), Norwich City, Atlético Madrid, Rayo Vallecano (Spanje U-16, U-17, U-18, U-19, U-20, U-21)
2009Mikel San José (Liverpool)(Spain National Team) Liverpool, Athletic de Bilbao (EuropaLeague) (Spanje U-19, U-21)
2009Nathan Eccleston (Liverpool)Liverpool, Huddersfield Town, Charlton Athletic (Engeland U-17)
2009Nikola Saric (Liverpool)Liverpool, Herfølge, Hajduk Split (Denemarken U-16, U-17, U-18, U-19)
2009Thomas Ince (Liverpool)Liverpool, Notts County, Blackpool, Chrystal Palace, Hull City (Engeland U-17, U-19),
2009Lauri Dalla Valle (Liverpool)Liverpool, JIPPO, Fulham, Bournemouth, Dundee United, Exeter City, Molde FK, St. Truiden, Crew Alexandra (Finland U16, U17, U19, U-21)
2009Andre Wisdom (Liverpool)Liverpool, Derby County, West Bromwich Albion (England U-21)
2009Arne Nilis (PSV)Hasselt, Bochiolter vv
2009Benjamin van Leer (PSV)PSV, Jong PSV, Roda JC
2009Stefani Marzo (PSV)Lommel, Heerenveen
2009Maikel Verkoelen (PSV)PSV, FC Eindhoven, Sportfreunde Siegen, RKC
2009Imad Najah (PSV)RKC (Marokko U21, U23)
2009Abel Tamata (PSV)PSV, Roda JC, Jong PSV
2009Funso Ojo (PSV)PSV, VVV, Beerschotm Anwerp FC, FC Dordrecht (België)
2009Youness Mokhtar (PSV)PSV, FC Eindhoven, PEC Zwolle, FC Twente (Marokko U20, U23)
2009Jason Bourdouxhe (PSV)FC Eindhoven
2009Nigel Hasselbaink (PSV)Go Ahead Eagles, Hamilton, St. Mirren, St. Johnstone FC, PAE Verla
2009Josemar Makiavala (PSV)FC Eindhoven
2009Gianluca Maria (PSV)PSV, FC Eindhoven, MVV
2009Marco Ospitalieri (PSV)FC Eindhoven, MVV
2009Peter van Ooijen (PSV)PSV, Jong PSV, Go Ahead Eagles (Nederland U15, U16, U17, Beloften)
2009René Osei Kofi (Ajax)Almere City, CD Comarca de Níjar, Haaglandia, FK Drita (Macedonië), Aris Limassol
2009Davy Klaassen (Ajax)Ajax (Nederlands Elftal)
2009Bryan Ottenhof (Ajax)Almere City, Otelul Galati
2009Lorenzo Burnet (Ajax)FC Groningen (Nederland U19, U21)
2009Tim Receveur (Ajax)AGOVV, Almere City
2009Atilla Yildirim (Ajax)FC Utrecht, Kasimpasa, Konyaspor
2009Allon Worms (Ajax)Almere City
2009Yanic Wildschut (Ajax)FC Zwolle, VVV Venlo, Heerenveen, ADO Den Haag, Middlesbrough (Nederland U21)
2009Kostas Peristeridis (Ajax)Volendam, Almere City, Panionios,
2009Fabian Serrarens (Ajax)Almere City
2009Ninos Gouriye (FC Twente)FC Twente, Heracleds, ADO Den Haag
2009Filip Bednarek (FC Twente)FC Twente
2009Faysal Shayesteh (FC Twente)Heerenveen, Etar Tirnovo (Turkmenistan nationaal elftal)
2009Theo Vogelsang (FC Twente)FC Twente, Go Ahead Eagles, Kickers Offenbach, PEC Zwolle
2009Mitch Stockentree (FC Twente)FC Twente, FC Oss, Eintracht Nordhorn
2009Steven Berghuis (FC Twente)FC Twente, VVV Venlo, AZ (Nederland U19, U21)
2009Rick Oosterwechel (FC Twente)FC Zwolle
2009Jordie Briels (FC Twente)Fortuna Sittard
2009Anmar Almubaraki (FC Twente)Heracles, FC Emmen
2009Marcel Piesche (FC Twente)FC Emmen, TUS Lingen, Eintracht Nordhorn
2009Michael Schimpelsberger (FC Twente)FC Twente, Rapid Wien (Oostenrijk U19, U23)
2009Stefan Thesker (FC Twente)FC Twente, Fortuns Sittard, TSG Hoffenheim, Hannover’96
2009Giovanni Vemba-Duarte (FC Twente)Arka Gdynia
2009Steven Berghuis (FC Twente)Twente, VVV, AZ (Onder-21)
2009Davy Pröpper (Vitesse)Vitesse (Nederland U19, U21)
2009Wiljan Pluim (Vitesse)Vitesse, Roda JC, PEC Zwolle
2009Marco Van Ginkel (Vitesse/AGOV)Vitesse, Chelsea, AC Milan (Nederlands Elftal)
2009Giliano Wijnaldum (AZ)AZ, FC Groningen, Go Ahead Eagles (Nederland U19, U21)
2009Adam Maher (AZ)AZ, PSV (Nederlands Elftal)
2009Edwin Gyasi (AZ)AZ, Telstar, De Graafschap, FC Twente, Heracles
2010 & 2011Bernard Anicio Caldeira Duarte (Atlético Mineiro)Atlético Mineiro, Democrate-SL, Shakhtar Donetsk (Brazil National Team)
2010Nestor Araujo (Cruz Azul)Cruz Azul, Santos Laguna (Mexico National Team)
2010Ryo Miyaichi (Japan U20)Arsenal, Feyenoord, Bolton Wanderers, Wigan Athletic, Twente
2010Jeffrey Gouweleeuw (Heerenveen)Heerenveen, AZ (Onder-19)
2010Laurens de Bock (Lokeren)Lokeren, Club Brugge (Belgium National Team)
2010Luciano Narsingh (Heerenveen)Heerenveen, PSV (Nederlands Elftal)
2010Ola John (Twente)Twente, Benfica, HSV (Nederlands Elftal)
2010Thomas Bruns (FC Twente)Heracles Almelo
2010Javier Aquino (Cruz Azul)Cruz Azul, Villareal, Rayo Vallecano (Mexico National Team)
2010Mike van der Hoorn (FC Utrecht)FC Utrecht, Ajax, Jong Oranje
2010Leon de Kogel (FC Utrecht)FC Utrecht, VVV, Almere City, Nederland U-21
2010Bart Vriends (FC Utrecht)FC Utrecht, Go Ahead Eagles (grappig filmpje over zijn topografie kennis op youtube)
2011William Carvalho (Sporting Portugal)Sporting, CD Fatima, Cercle Brugge, Portugal National Team
2011Jose Lopes (Sporting Portugal)Sporting, AEL Limassol, Guinee-Bissau National Team
2011Jin Su Kim (Korea)Albirex Niigata, TSH 1899 Hoffenheim, Korea National Team
2011Joao Mario Naval da Costa Eduardo (Sporting Portugal)Sporting Portugal, Portugal National Team (Zijn broer speelde bij ADO)
2011Luis Ribeiro (Sporting Portugal)Sporting Portugal, Sertanense
2011Kim Kyung-Jung (Korea)Korea University (Korea U20, U-23)
2011Andrija Dragojevic (OFK Belgrade)OFK Belgrade
2011Bojan Aleksic (OFK Belgrade)OFK Belgrade
2011Tamas Takac (OFK Belgrade)OFK Belgrade
2011Goran Brkic (OFK Belgrade)OFK Belgrade
2011Filip Pjevic (OFK Belgrade)OFK Belgrade
2011Dusan Stankovic (OFK Belgrade)OFK Belgrade, FK Vlasina, FK Backa Topala
2011Milos Stankovic (OFK Belgrade)OFK Belgrade, FK Vlasina, FK Backa Topala
2011Eron Santos Lourenço (Atlético Mineiro)Atlético Mineiro
2011Paulo Modesto da Silva Júnior (Atlético Mineiro)Atlético Mineiro
2011Wescley Gome dos Santos (Atlético Mineiro)Atlético Mineiro
2011Valdisney Costa dos Santos (Atlético Mineiro)Atlético Mineiro
2011Armindo Bangna ‘Bruma’ (Sporting Portugal)Sporting Portugal, Galatasaray (Portugal National Team)
Sluit Menu

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten