Clubs

AZ Alkmaar,

Winner of the 10th edition in 1994 (photo: private collection Cor Groenewegen)

TeamLandDeelnames
Australie U19Australie1
Bechy SportBelgië1
BeverenBelgië1
Club BruggeBelgië2
Germinal BeerschotBelgië1
LokerenBelgië14
WesterloBelgië1
Atletico MineiroBrazilië4
Burkina Faso U19Burkina Faso1
Naba KangoBurkina Faso1
Canada U19Canada1
Colo ColoChili1
China U19China1
Perez ZeledonCosta Rica1
IstraCroatie1
B’ 93 CopenhagenDenemarken1
Fremad AmagerDenemarken4
Kastrup BoldklubDenemarken1
KopenhagenDenemarken1
SilkeborgDenemarken1
Arminia BielefeldDuitsland1
Bayer LeverkusenDuitsland1
Berlijn selectieDuitsland3
Bonner SCDuitsland1
Borussia PSVDuitsland1
BrandenburgDuitsland3
Carl Zeiss JenaDuitsland3
DDR-nat. teamDuitsland1
DitzingenDuitsland1
Dynamo DresdenDuitsland1
FloersheimDuitsland1
FreibergDuitsland2
Hamburg HSVDuitsland1
MeppenDuitsland1
Rot Weiss EssenDuitsland1
Sankt PeterDuitsland2
Tus HohenhausDuitsland1
Union AnsfeldenDuitsland1
Union BerlinDuitsland4
WeidenbachDuitsland4
WorsdorfDuitsland1
BurnleyEngeland2
Charlton AtleticEngeland2
Ipswich TownEngeland1
Leicester CityEngeland1
LiverpoolEngeland1
Norwich CityEngeland1
Nottingham ForestEngeland1
Notts CountyEngeland1
Stoke CityEngeland1
SunderlandEngeland2
Wolverhampton WanderersEngeland1
VigriEstland2
FC SochauxFrankrijk1
PanathinaikosGriekenland1
XanthiGriekenland1
Torino FCItalië2
Japan U19Japan2
Litouwen U19Litouwen1
Cruz AzulMexico2
Santos LagunaMexico1
ADO ’20Nederland4
AFCNederland1
AjaxNederland5
AZNederland10
CambuurNederland4
CSVNederland1
DCGNederland1
Den HaagNederland4
DiosNederland1
DongenNederland2
Dordrecht 90Nederland4
DWSNederland2
DWVNederland1
ElinkwijkNederland1
EmmenNederland1
FC EindhovenNederland1
FC GroningenNederland1
FC Twente/HeraclesNederland6
FC UtrechtNederland4
FeyenoordNederland1
Fortuna SCNederland3
Go Ahead EaglesNederland1
HaarlemNederland7
HollandiaNederland3
Jong HollandNederland4
KennemersNederland3
Meervogels’31Nederland1
NACNederland2
NieuwkoopNederland1
OmniworldNederland1
PSVNederland1
Quick NijmegenNederland1
RBC RoosendaalNederland1
RKC WaalwijkNederland6
Roda JCNederland1
RoodenburgNederland3
SC HeerenveenNederland1
SpartaNederland3
StormvogelsNederland1
SVIJNederland1
SVW ’27Nederland2
TelstarNederland13
TYBBNederland1
UitgeestNederland29
USVUNederland8
VitesseNederland5
VolendamNederland11
VVV VenloNederland1
VVZNederland2
WFCNederland1
Willem IINederland8
Zebra’sNederland4
ZwolleNederland1
Nederlandse Antillen U19Nederlandse Antillen1
Shakhtar DonetskOekraine1
GrazOostenrijk1
Linz Voest SKOostenrijk5
SalzburgOostenrijk2
Vorwarts SteyrOostenrijk1
Legia WarchauPolen1
SarmataPolen1
BelenensesPortugal1
BenficaPortugal2
BoavistaPortugal1
Sporting PortugalPortugal1
AradRoemenië1
BucarestRoemenië1
RussiaRusland1
Trudovi RezerviRusland3
AberdeenSchotland1
Celtic GlasgowSchotland1
Senegal U19Senegal1
OFK BelgradoServië2
Rode Ster BelgradoServië2
VojvodinaServië-Montenegro3
Spartak TrnavaSlowakije2
Tatran PresovSlowakije10
TrebisovSlowakije1
Espanyol RDCSpanje1
Juventud/Athletic ManisesSpanje2
Rayo VallecanoSpanje1
VillarrealSpanje3
Slavia PraagTsjechië2
TepliceTsjechië1
ZlinTsjechië1
BesiktasTurkije1
GenclerbirligiTurkije1
USA U19USA1
Eagle Stars ZambiaZambia1
Zambia U19Zambia1
Zimbabwe U19Zimbabwe1
Ajax CapetownZuid-Afrika2
Zuid-Korea U19Zuid-Korea2
AIKZweden1
Halmstads BKZweden1
HammarbyZweden2
IFK GoteborgZweden5
Malmö FFZweden2
NorrkopingZweden1
OrebroZweden2
VasbyZweden2
SeebachZwitserland2
WettingenZwitserland5
WettswilZwitserland1
Young BoysZwitserland1
Close Menu

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten