Wedstrijdverslag ICGT 2022: NAC – Espanyol

  • Berichtcategorie:Editie 2022

Espanyol gaat als groepswinnaar naar de halve finale. In het beslissende duel tegen NAC Breda was de club uit Barcelona net wat sterker: 2-1.

Door Lucas Meyland

NAC – Espanyol stond halverwege 0-0, toch kregen de Bredanaren minstens één behoorlijke kans. Dat gebeurde via de flanken, waarna de bal strak kon worden voorgetrokken. Het leek een doelpunt te worden, maar de bal kon knap worden gekeerd door de Catalaanse Sluitpost.

Na rust was het Isaac Korankye die de score opende voor Espanyol. Amper vijf minuten later maakte NAC gelijk dankzij de speler met rugnummer 39. Binnen de minuut stelde Francisco Javier weer orde op zaken voor de tweede club van Barcelona.
Tegen het einde van de wedstrijd liepen de gemoederen nog hoog op. Een opstootje werd bestraft met rood voor één van de ploegen. Het was niet de eerste rode kaart van vandaag. Die viel ook al bij Palmeiras – Venezia, in het nadeel van de club uit São Paulo!