Op weg naar de 25e jubileumeditie van het Internationale Cor Groenewegen Toernooi presenteerde de organisatie vol trots haar nieuwe website. Een volgende stap in de professionalisering van het evenement. Sinds de aftrap van het eerste toernooi in 1985 heeft het ICGT een stormachtige groei doorgemaakt. Waar het begon met een deelname van twee onbekende buitenlandse teams is het uitgegroeid tot een regionaal, nationaal en internationaal bijzonder gerespecteerd evenement. U vindt op deze site alle informatie over het toernooi.
Tijdens de WK finale in Zuid Aftika zal één speler actief zijn die we ook ooit in Uitgeest aan het werk gezien hebben, Joris Mathijsen.
In 1999 stond hij in Uitgeest op het veld namens Willem II. Niet veel later bereikte hij het eerste elftal van de Tilburgers, alvorens hij werd gekocht door AZ. Daar liet hij zo veel talent zien dat HSV voor hem op de deur klopte.
Ook de bondscoach kon niet om hem heen. In 2004 debuteerde hij in Oranje in de uitwedstrijd met Andorra. Op het WK speelde hij alle drie de groepswedstrijden. Tegen Slowakije kreeg hij zijn tweede gele kaart in het toernooi en daardoor miste hij de wedstrijd tegen Brazilië. Op de foto is Joris Mathijsen in actie te zien in de eerste groepswedstrijd tegen Denemarken.